Fremond Árpád: Az MNT készen áll mindenféle ellenőrzésre
Interjú az MNT elnökével
Fremond Árpád (Fotó: Facebook)
2026. június 13. [11:23]
Betűméret:
Irigylésre méltó intézményrendszerünk van, az a dolgunk, hogy fenntartsuk és megtöltsük tartalommal. Ahhoz, hogy jó legyen itthon magyarnak lenni, mindannyiunknak tenni kell, nyilatkozta a Vajdaság Mának Fremond Árpád, a Magyar Nemzeti Tanács elnöke.
A tanács a munkáját azonban mindenképpen más körülmények között végzi majd, mind amit az elmúlt 16 évben megszokhattunk. Vajon az anyaországi változások miként hatnak majd ki az MNT tevékenységére? Folytatódhatnak a programok, fenn tud majd maradni minden intézmény? A többi között ezekről kérdeztük Fremond Árpádot.
Németh Ernő
