Brnabić, Mali és Vučević a június 27-ei belgrádi nagygyűlésre hívta a polgárokat
Ana Brnabić (Fotó: archívum)
2026. június 25. [12:15]
Betűméret:
Ana Brnabić, a szerb parlament elnöke, Siniša Mali pénzügyminiszter és Miloš Vučević, a Szerb Haladó Párt (SNS) elnöke ma arra szólította fel Szerbia polgárait, hogy vegyenek részt a „Szerbia egy család” elnevezésű nagygyűlésen, amelyet június 27-én tartanak Belgrádban.
„Jöjjenek el Belgrádba június 27-én, szombaton, hogy közösen készítsünk tervet a mi Szerbiánk számára” – jelentette ki Vučević a szerb parlament előtti téren, ahol a rendezvényt megtartják.
Brnabić szintén arra kérte a polgárokat, hogy vegyenek részt az eseményen, hogy együtt építsék a jövőt.
