Brnabić, Mali és Vučević a június 27-ei belgrádi nagygyűlésre hívta a polgárokat

Ana Brnabić
Ana Brnabić (Fotó: archívum)

2026. június 25. [12:15]

Betűméret:                     

Ana Brnabić, a szerb parlament elnöke, Siniša Mali pénzügyminiszter és Miloš Vučević, a Szerb Haladó Párt (SNS) elnöke ma arra szólította fel Szerbia polgárait, hogy vegyenek részt a „Szerbia egy család” elnevezésű nagygyűlésen, amelyet június 27-én tartanak Belgrádban.

„Jöjjenek el Belgrádba június 27-én, szombaton, hogy közösen készítsünk tervet a mi Szerbiánk számára” – jelentette ki Vučević a szerb parlament előtti téren, ahol a rendezvényt megtartják.

Brnabić szintén arra kérte a polgárokat, hogy vegyenek részt az eseményen, hogy együtt építsék a jövőt.