Szerb Szuperliga: A TSC alulmaradt a kragujevaci Radničkival szemben

TSC – Radnički 0:2 (0:1)

Ćirković (középen) többször is helyzetbe került, de a TSC válogatott játékosa ezúttal nem tudott betalálni (Fotó: TSC)

2024. október 19. [10:16]

Betűméret:

A TSC esélyesnek számított hazai pályán, de végül 2:0 arányban veszített a kragujevaci Radnički 1923 ellen.

A Szerb Szuperliga 12. bajnoki fordulójában a TSC saját otthonában 2:0-ra veszített a kragujevaci Radnički 1923 csapata ellen. A mérkőzás elején vezetést szereztek a vendégek. Ilić kapus és Đorđević hibáját kihasználva Stankovski már a második percben megszerezte a vezetést a kragujevaci csapatnak.

A topolyaiak azt követően átvették a játék irányítását, de a szerencse is elpártolt tőlük, illetve a védők és a kiváló formában védő Milošević kapus hárítani tudott mindent. A félidő egy gólos vendégelőnnyel ért véget. Az 55. percben járt a TSC legközelebb az egyenlítéshez, amikor Lazetić a bal kapufát találta el. A találkozó hajrájában Golijanin előtt adódott lehetőség, amikor eléje pattant a labda. A vendégek csatára nem hibázott, beállította a 2:0-s végeredményt.

A TSC hazai bajnokságban tizenegy mérkőzésen 16 pontot gyűjtött. Csütörtökön már a varsói Legia Warszawa csapatát fogadják a TSC Arénában a Konferencia-liga második fordulójában.