Magyar Péter: A Visegrádi Négyek együttműködése újra él!
Magyar Péter (Fotó: MTI)
2026. június 21. [16:04]
Betűméret:
A Visegrádi Négyek együttműködése újra él! - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
"Lengyelország, Csehország és Szlovákia miniszterelnökét kedden délután fogadom Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban, hogy újraindítsuk a négy ország szoros együttműködését, és közösen dolgozzunk egy erős Közép-Európáért" - írta a kormányfő.
