Bagi Natália monodrámáját mutatják be a SzekerEST-en

(Fotó: szla.org.rs)

2026. június 18. [22:12]

Betűméret:                     

A SzekerEST rendezvénysorozat keretében mutatják be Bagi Natália Kártevőrevü című monodrámáját június 19-én és 20-án.

Az előadás a különös hangulatú Expresszionista csótányok a 21. század hajnalán című szövegre épül.

A produkció a magány, az emberi lét törékenysége és az identitás kérdéseit járja körül sajátos, groteszk és abszurd képeken keresztül.

Az alkotók szerint a darab egyszerre idézi meg az élet és a halál revüjét, miközben a 21. századi ember belső világára reflektál.

A bemutatót június 19-én, pénteken 19 órától tartják, míg az előadás második alkalommal június 20-án, szombaton ugyanebben az időpontban lesz látható. A részvétel ingyenes, de előzetes jelentkezéshez kötött. Az érdeklődők e-mailben, Facebook-üzenetben vagy telefonon jelentkezhetnek a szervezőknél.